Toll Free (097) 158-71-86

Брендування транспорту

Послуги

Брендований транспорт часто порівнюють з рухомою вивіскою, адже автомобіль постійно змінює своє розташування, привертаючи увагу інших водіїв та пішоходів.

Виготовлення рекламу на транспорті досить просто та бюджетно. Дизайнер виготовить індивідуальний макет, врахувавши всі особливості кузова автівки та запропонує найбільш вдале розташування наліпок з урахуванням корпоративних кольорів фірми. Для того, щоб реклама на автомобілі виглядала яскраво протягом довгого часу, ми використовуємо спеціальну вінілову плівку з високим рівнем еластичності та ультрафіолетовий друк, стійкий до механічних пошкоджень, впливу води та вигорянь. Також важливо правильно нанести наліпки на поверхню, щоб при необхідності плівку було легко зняти, не залишаючи пошкоджень на автомобілі. Наші спеціалісти мають великий досвід в оклейці автомобілів з різних видів, тому швидко та якісно виконають оклейку, завдяки чому простій транспортного засобу буде мінімальним.

Розміщуйте яскравий логотип та контактну інформацію навіть на власному авто, адже це неодмінно приверне увагу до тих послуг, які Ви надаєте та збільшить прибуток Вашого бізнесу.

Please, enter a valid value