Toll Free (097) 158-71-86

Брендування транспорту

Послуги

Брендований транспорт часто називають рухомою вивіскою, адже автомобіль постійно змінює своє розташування, привертаючи увагу цільової аудиторії значно більше, ніж стаціонарна реклама.

Наші дизайнери розроблять індивідуальний макет, враховуючи всі особливості кузова автівки, побажання щодо розміщення та поєднання корпоративних кольорів Вашої фірми з кольором автомобіля.

Для брендування транспортних засобів ми використовуємо спеціальну вінілову плівку з високим рівнем еластичності та ультрафіолетовий друк, який є стійким до вигорянь та механічних пошкоджень.

Наші спеціалісти мають великий досвід в оклейці автомобілів різних марок, тому брендування буде виконано швидко та якісно, з мінімальним простоєм транспорту. При потребі наліпки можна зняти, не залишаючи пошкоджень на автомобілі.

Перевага такого виду реклами – відносно невисока ціна, довгий строк служби та іміджева складова. Яскравий логотип та контактна інформація зверне увагу потенційних клієнтів до Вашого бізнесу, незважаючи на те, є вони пішоходами, чи водіями.

Please, enter a valid value