Toll Free (097) 158-71-86

Об'ємні букви

Послуги

Об'ємні літери чи логотипи використовуються - у рекламних вивісках, інтер'єрних написах чи на урочистих подіях. Від місця застосування обирається розмір елемементів та матеріал, з якого вони будуть виготовлені.

Несвітлові об'ємні букви  можуть бути виготовлені з пенопласту, фанери, ПВХ чи акрилу. Такі елементи, як правило, потребують фарбування чи оклеювання плівкою Oracal. Використовують їх для фотозон, дизайну ынтерёэру, зони ресепшин чи вивісок в середині приміщення. 

Світлові об'ємні літери бувають з лицьовою, боковою, повною, контражурною чи відкритою підсвіткою. Завдяки яскравому світлу LED модулів, такі вивіски помітні в будь-який час доби, мають довгий термін використання та практично не потребують догляду після встановлення. 

Класичні літери зі світловою передньою частиною є найпопулярнішим видом об'ємних букв. Їх лицьова частина зроблена зі світлорозсіюючого акрилу, який разом з неосвітлюванними боковими частинами з ПВХ дають чіткий контур літерам. Якщо є необхідність в освітленні всієї літери, то її повністю вигототовляють з акрилу необхыдного кольору. Для задньої частини використовують пластик, композит чи сталеву конструкцію.

Контражурна підсвітка розсіяному сяянню створює ефект, наче букви просто висять у повітрі. Літери кріпляться на невеликій відстані від стіни, а світловий потік наплавлений на фасад або зворотню сторону букв. Це не дає яскравого світла, проте такі вивіски виглядають дуже стильно та витончено.

Об'ємні букви з відкритою підсвіткою вирізняються відсутністю лицьової частини у літери взагалі, або з фрезованими в ній отворами для встановлення джерела освітлення. В корпус монтуються неонові трубки, лампи розжарення або світлодіоди. Такі конструкції дуже яскраві та підходять як для вуличного розміщення, так і для інтер'єрів.

Ми врахуємо усі Ваші побажання, виготовимо, встановимо та забезпечимо гарантійне обслуговування вивіски з об'ємних букв. Ціна кожного замовлення прораховується індивідиально та залежить від розміру елементів та використаних матеріалів.

Please, enter a valid value