Toll Free (097) 158-71-86

Самоклейка

Послуги

Вінілова самоклеюча плівка - універсальний матеріал, який використовується в рекламній продукції. Прозора, матова, глянцева, біла, кольорова,перфорована чи транспортна - наше обладнання дозволяє друкувати на всіх типах плівок, навіть білим кольором. А навіщо білий? Для того, щоб наліпки були чіткими і якісними не лише на світлих поверхнях а й і темних і кольорових.

Зображення самоклеючій плівці може використовуватись як ззовні, так і всередині приміщення. Вінілове покриття стійке до перепадів температур та не боїться вологи. Для додаткового захисту після друку можливе ламінування - нанесення шару прозорої плівки, що захистить зображення від негативного впливу сонячного проміння та механічних пошкоджень. 

Найсучасніший та найстійкіший метод друку - це ультрафіолетовий друк. Спеціальні чорнила під дією ультрафіолету фотополимеризуються, моментально затвердівають, не утворюючи токсичних з'єднань. Зображення, надруковані на нашому УФ принтері Mimaki UJV-160, чіткі та детальні, з яскравими та насиченими кольорами, та не потребують ламінації.

Потрібні фігурні наліпки чи стікери? Виготовимо, використовуючи метод плотерної порізки. Плотер виконує серію часткових надрізів, залишаючи кілька точок з'єднання, що утримують зображення на місці. Віддруковані зображення можуть бути вирізані повністю по контуру чи прорізані до підложки. 

 

 

Please, enter a valid value