Toll Free (097) 158-71-86

Широкоформатний друк

Послуги

Завдяки використанню сучасного обладнання РеклаМАХ виконує широкоформатний повнокольоровий друк будь-якого розміру, а саме нанесення зображень на рулонні матеріали: на банерну тканину, вінілову плівку, фотопапір, полотно, шпалери, One way vision та City Light, та ін. 

На наших принтерах використовуються лише оригінальні сольвентні та екосольвентні чорнила, що забезпечують яскравий колір та мінімальне вигоряння готової продукції. Також пропонуємо нашим замовникам найсучасніший метод нанесення зображень - ультрафіолетовий друк. Під впливом ультрафіолетового випромінювання спеціальні чорнила полімеризуються, не проникаючи в матеріал, на який наноситься малюнок. Перевагами УФ друку є яскравість, можливість друку з білим кольором та з подвійним проходом (для збільшення насичення та створення об'єму), стійкість до вигоряння та механічних пошкоджень. Необхідність друку білим кольором виникає тоді, коли необхідно надрукувати на прозорій або темній поверхні без втрати забарвлення та соковитості кольорів.

Широкоформатний друк  за технологію виготовлення поділяють  на зовнішній та інтер'єрний друк .  Зовнішній широкоформатний друк ще називають вуличним, адже використовують його виготовлення банерів, розтяжок, реклами на перфорованій плівці, сітці або самоклейці. Така продукція має бути стійкою до атмосферних впливів і, як правило, мати великий розмір.

Інтер'єрний друк використовують для реклами та декору всередині приміщень, і тут важливим є фотографічна якість зображення, адже сприйняття здійснюється з меншої відстані, ніж при зовнішньому розташуванні.

Інтер'єрний широкоформатний друк здійснюємо на принтерах з шириною полотна до 1,6 метра, зовнішній - 3 метри. Якщо ширина готового виробу має бути понад 3 метри використовуємо склейку або спаювання полотен. 

 

Please, enter a valid value