Toll Free (097) 158-71-86

Стели та пілони

Послуги

Розробимо дизайн, виготовимо за змонтуємо рекламні конструкції інформаційного та навігаційного характеру: стели, пілони та рекламні та інформаційні стійки за інвідуальним замовленням. Наші фахівці підберуть необхідний розмір та зовнішний вигляд рекламного носія, який найкраще підійде для Вашого бізнесу. Всі елементи зовнішньої реклами виготовляємо з якісних матеріалів, які слугуватимуть довгий час не зважаючи на кліматичний вплив.

Стели для АЗС відрізняються від пілонів великим розміром та яскравою підсвіткою, адже їх завданням є привернути увагу клієнтів з шаленого автомобільного трафіку у будь-яку пору доби. 

Інформаційні стенди - один з розповсюджених засобів зовнішньої реклами, які можна зустріти в магазинах, лікарнях, школах і т.п. На них зручно розміщувати не лише рекламу, а й корисну інформацію: повідомлення, новини, правила та іншу корисну інформацію.

Стела при в’їзді до населеного пункту - це не лише навігаційний вказівник, але й візитна картка громади. Зовнішній вигляд стели має привертати увагу та запам’ятовуватись. Тому доцільно, щоби стела мала індивідуальний дизайн, який враховуватиме назву населеного пункту, історичне і культурне значення та місце розташування. 

Потрібна надійна, яскрава та виразна стела? РеклаМАХ виконає весь комплекс робіт: від створення дизайн-макету до виготовлення і монтажу.

Please, enter a valid value