Toll Free (097) 158-71-86

HPL панелi

Послуги

HPL панелі 

Абревіатура HPL в перекладі означає "ламінат високого тиску", що виготовляється з паперово - шаруватого пластику, спресованого пластику, спресованого і просоченого спеціальними смолами. Завдяки тому, що всі шари пресуються під високим тиском при певній температурі, структура панелі стає абсолютно однорідною. Від вигорання і зносу поверхні панелі додатково захищені за допомогою спеціального акрилового шару.  Матеріал випускається в широкому кольоровому діапазоні, що дозволяє вибрати відповідну обробку з більш ніж сотні варіантів (від матової і глянцевої до різної структурної).

HPL  панелі мають антивандальні та протипожежні властивості, тому ідеально підходять для зовнішнього застосування, не вимагаючи додаткового догляду. На сьогодні цей матеріал найчастіше використовується в конструкціях вентильованих фасадів, створення перегородок в офісних, ділових і торгових центрах. Структура панелей така, що з неї відмінно змиваються усі види забруднень, не виділяючи токсичних речовин. Тому HPL  панелі застосовують для облаштування "чистих зон" в лабораторія, медичних установах, ресторанах чи кафе, тощо.

РеклаМАХ виконує професійний монтаж навісних фасадів з HPL-панелей

 Наша компанія має великий досвід роботи з HPL панелями Kronospanи (Польща). Цей унікальний матеріал ми радимо використовувати там, де необхідно естетичність да довговічність: у оздоблення фасаду, балкону, тераси, забору і т.п.  При монтажах вентильованих фасадів HPL панелі кріпляться на металевий каркас та дозволяють циркулювати повітрю в середині вільного простору.  При облицюванні  навісних фасадів використовуються панелі товщиною від 6 до 12 мм. Спеціалісти РеклаМАХ допоможуть з вибором матеріалу та виконають в обумовлені строки професійний монтаж , який додасть споруді вишуканості та довершешеності.

Please, enter a valid value